De Grote Oversteek | 19 - 21 oktober, Rotterdamse Schouwburg en diverse locaties

WO 18 OKT
19.00 uur  I  Cinerama
Film & Warming up – Barbarella (1968)

DO 19 OKT
11.00-17.00 uur  I  Etalages in het centrum
Expo – Big Draw

20.00-22.00 uur  I  Het Nieuwe instituut
BNO IMG LAB #68 – CROSS COMIX

VR 20 OKT
16.00-18.00 uur  I  Route in het centrum
Jazzportretten – RJAM
portretten Rita Reijs (Wilbert Plijnaar), Meijer Wery (Joost Swarte)

ZA 21 OKT

13.00-13.15 uur  I  Schouwburg, Media Wall
Posterwedstrijd – Studenten
jury Gert Jan Pos Hanco Kolk e.a.

13.15-14.00 uur  I Schouwburg, Kleine Zaal
Muziek – Jan Terlouw Junior & The Nightclub

13.30-14.45 uur  I  Schouwburg, Tuinzaal
Workshop – GIF animatie

13.45-14.45 uur  I  Schouwburg, Media Wall
Politiek – De Tekendemocratie
ComicHouse-Cartoonisten Maaike Hartjes, Peter Koch en Abe Borst, Vick Henriquez

13:45-18.45 uur, doorlopend  I Schouwburg, Hal
Workshop – Shadowology, Vincent Bal

13:45-18.45 uur, doorlopend  I  Schouwburg, Hal
Strips – De Parade
Anne Staal, Gert Jan Pos, Jeroen Funke, Ruben Steeman en Wasco

13:45 – 18.45 uur, doorlopend  I  Schouwburg, Hal
Tekening – Roozebos
Anne Roos Kleiss

13:45 t/m 18.45 uur, doorlopend  I  Schouwburg, Hal
Portret – Psychonlogisch Onderzoek
Robbert van der Kroft e.a.

13:45-18.45 uur, doorlopend  I  Schouwburg, Hal
Expo – De Grote Oversteek
studenten ArtEZ, Luca Brussel, Willem de Kooning Academie

13:45-18.45 uur, doorlopend  I  Schouwburg, Hal
Photobooth – Say Cheese on Wheels

13:45-18.45 uur, doorlopend  I  Schouwburg, Hal
Winkel – Donner

13:45-18.45 uur, doorlopend  I  Schouwburg, Hal
Winkel – Grafiek Griffioen

14:45-15.30 uur  I  Schouwburg, Kleine Zaal
Literair – 2 x 2 duo-Crossovers
Arjen van Veelen & Hard//hoofd cartoonist(en), Anne Vegter & Aart Taminiau

14.45-15.30 uur   I  Schouwburg, Tuinzaal
Workshop – Virtual Reality

15:30-16.00 uur  I  Schouwburg, Media Wall
Literair – 2 x 2 duo-Crossovers
Roos van Rijswijk & Ludwig Volbeda, Sahand Sahebdivani & Hanco Kolk

16:00-16.45 uur  I  Schouwburg, Kleine Zaal
Muziek – Interview: Brian Elstak ‘Strips and Clips’
Brian Elstak & RFx

16:00-16.45 uur  I  Schouwburg, Media Wall
Pitch – Studenten

16.00-16.45  I  Schouwburg, Tuinzaal
Workshop – GIF animatie

16:45-17.30 uur  I  Schouwburg, Media Wall
Interview – Minicollege over interactieve strips
Remco Vlaanderen en Max Bruinsma

17.15- 18.00  I  Schouwburg, Tuinzaal
Workshop – Virtual Reality

17:30-18.45 uur  I  Schouwburg, Media Wall
Literair – Paul Faassen

17:30- 18.15 uur  I Schouwburg, Kleine Zaal
Muziek – Fresku & Bamiboy

18:15 – 19.15 uur  I  Schouwburg, Media Wall
Film – Eetfilm (werktitel)

19:15-20.15 uur  I Schouwburg, Kleine Zaal
Animatie – GIF Awards

20:15-20.45 uur & 21.15-21.45 uur  I  Schouwburg, Kleine Zaal
Multimedia – Urbi et Orbi’s Imaginarium

Brian Elstak & RFx | Muziek

BNO IMG LAB: #68 CROSS COMIX I HOORSPEL

The Big Draw | Expo

De Jazzportretten | Muziek

Vincent Bal | Workshop

De Parade | Strips

Tijdmachine | Tekening

Portret | Psychonlogie

De Grote Oversteek | Expo

Photobooth | Fotografie

Donner |

Grafiek Griffioen |